[-]
مهمان محترم به این انجمن خوش آمدید!
ورود به انجمنثبت نام در انجمن
زمان کنونی: پنجشنبه 30 خرداد 1398, 2:24 قبل‏ازظهر
نام کاربری:
کلمه عبور:


انجمن‌های فارس وب - قبول ثبت نام

شما می بایست قبل از ثبت نام قوانین انجمن را به دقت مطالعه فرمائید ، سپس با تائید آن در این قسمت ادامه ی رویه ثبت نام را دنبال کنید .

قبل از همه چیز ، سپاس خودمون رو به شما اظهار می کنیم از اینکه این انجمن منتخب شما بوده و اینجا رو برای حل مشکلات و یا کمک به دوستانتون انتخاب کردین .

همونطور که می دونید ، هر اجتماعی برای اینکه مطابق با هنجارها باشه ملزم به رعایت باید ها و نباید ها می شه تا همه از حقوق یکسانی برخوردار باشن و همه به طرز یکسانی در رسیدن به هدف حرکت کنن . ما هم خودمون رو ملزم می کنیم تا با رعایت این قوانین ، خدای نکرده حق کسی رو پایمال نکنیم و در جهت درست پیش بریم .

1 - حفظ مقررات جمهوری اسلامی ایران .
فارس وب تابع کشور ایران است ، لذا خواهشمندیم از قرار دادن متن ها و تصاویر مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران خودداری فرمائید .

2 - اومدیم که یاد بگیریم .
همه ی ما هر چه قدر هم که استاد باشیم ، باز هم چیزائی هست که بلد نیستیم ! لطفا" فرد سوال کننده رو ؛ هرچند مبتدی ، با جواباتون دلسرد نکنید و تجربه ی کاری و تخصصتون رو به رخ دیگران نکشید !

3 -  تبلیغات ممنوع !  
کاربران نبایستی چه مستقیم و چه غیر مستقیم تو پست ها یا امضا هاشون تبلیغات تجاری (غیر از سایت خود کاربر) داشته باشن .

4 - امضاء استاندارد .
لطفا" تو امضاء ها حداکثر از 2 عکس و 3 خط متن استفاده کنید و سایز عکس های استاندارد 88 در 31 هستش .

5 - فقط 1 نام کاربری .
لطفا"ً از ساختن بیش از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید . چنانچه مایل به تغییر اسم کاربری هستید ، با یکی از مدیران تماس بگیرید .

6 - مطالب نا مناسب ممنوع !
لطفا" از ارسال مطالب تمسخر آمیز ، توهین آمیز ، اعتراض آمیز ، انتقاد آمیز ، دشنام گونه و ركيك و  مبتذل و یا هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران سايت جدا" خود داری کنید . چنانچه قصد انتقاد از مدیری را دارید ؛ مدیران ارشد را فقط از طریق پیغام خصوصی مطلع کنید .

7 - استفاده به جا از دکمه تشکر
لطفا" جهت ابراز تشکر و یا تائید ایده های دیگران ، فقط از دکمه تشکر استفاده نمائید .

8 - عدم ارسال های تکراری
لطفا" قبل از ارسال مطلب ، در مورد مطلب مربوطه در انجمنها جستجو کنید و از ارسال مطالب با موضوعات تکراری پرهیز کنید .

9 - نام کاربری با حروف انگلیسی .
لطفا"  در نام کاربریتان از نام هائی با حروف انگلیسی استفاده کنید ، نام های کاربری با حروف فارسی به سرعت حذف خواهند شد .

10 - مسئول مطالب خودتان هستید !
مسئوليت هر نوشته‌اي مستقيما به نويسنده آن مربوط ميشود ، نه به صاحبان يا مديران سايت و هيچ مسوليتي مورد قبول واقع نمي شود !

11 - اختیارات مدیران .
آدرس اينترنتي شما (آي-پي) نيز در تمامي پست هاي شما براي سهولت و تحت تعقيب قرار دادن شما ذخيره مي شود . همچنین مديران و مسولان سايت مي توانند در هرزمان كه صلاح ديدند ، هرتاپيکي را در هر زماني پاك ، تصحيح ، جابه جا نموده و يا ببندند .