ترجمه متن را آنلاین تجربه کنید - انجمن‌های فارس وب

ترجمه متن را آنلاین تجربه کنید - Abtinirani - شنبه 25 شهريور 1396 7:06 بعدازظهر

نمی شود دانشجو باشید و نیازی به [URL="http://iraniantranslate.com/"]ترجمه [/URL]پیدا نکرده باشید. امروزه ترجمه زبان ارتباط ملل با یکدیگر است. اکثر کتب و مقالات تخصصی به زبان انگلیسی منتشر می شوند که این مسئله موجب شده است که برای انواع فعالیت های اموزشی و پژوهشی نیاز به [URL="http://iraniantranslate.com/"]ترجمه متن [/URL]و مقالات تخصصی داشته باشید.
ترجمه تخصصی ایرانیان با هدف ترقی سطح کیفی ترجمه مقاله و کتب در ایران فعالیت خود را با تشکیل تیم تخصصی ترجمه از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه های برتر ایران شروع نمود. فعالیت اولیه بر اساس ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی جهت انتشار در نشریات معتبر و ترجمه کتب مرجع انگلیسی به فارسی شکل گرفت. در تیم ترجمه تخصصی ایرانیان کلیه خدمات ترجمه توسط مترجمان تخصصی در هر رشته انجام گرفته و ویرایش نیتیو مقالات با همکاری چند مترجم بومی به زبان انگلیسی برای اولین بار در ایران توسط ترجمه تخصصی ایران ایده پردازی و اجرا شد که حاصل این اقدام افزایش سطح کیفی مقالات معتبر بود و این دو مهم ترین عواملی بود که ترجمه تخصصی ایرانیان رابه عنوان موفق ترین تیم ترجمه در کشور بدل نمود.
تیم [URL="http://iraniantranslate.com/"]ترجمه تخصصی ایرانیان[/URL] پس از چندین ماه تجربه موفق در ترجمه تخصصی مقالات اقدام به گسترش حوزه فعالیت خود نمود و به صورت تخصصی وارد ترجمه در کلیه زبان های زنده دنیا شد. هم اکنون با در اختیار داشتن بیش از 1500 مترجم داخلی و خارجی اقدام به انجام کلیه خدمات ترجمه اعم از ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه کاتالوگ و دستورالعمل و … به کلیه زبان ها در ایران نموده است


http://forum.farsweb.ir/showthread.php?tid=4499