سئو سایت، دلیل خوبی برای درآمدزایی از سایت نیست - انجمن‌های فارس وب

سئو سایت، دلیل خوبی برای درآمدزایی از سایت نیست - parvanehnorozi - دوشنبه 16 بهمن 1396 4:26 بعدازظهر

شاید به این نکته توجه کرده باشید که بیشتر اشخاصی که با سایت و طراحی سایت سر و کار دارند اعلام می کنند که برای درآمد از سایت باید سئو خوبی داشته باشید. اما الزاماً این مورد همیشه درست و صحیح نیست. اگر خیلی از سایت های بزرگ ایران و دنیا را در نظر بگیرید از نظر سئو در شرایط مطلوبی نیستند و اشتباهات فاحشی از نظر سئو و بهینه سازی و همچنین طراحی سایت دارند.

اما این چطور امکان دارد که سایتی سئو خوبی نداشته باشد اما در بهترین نتایج گوگل قرار گرفته باشد؟

این تصور غلط است که بعد از طراحی و انجام سئو و بهینه سازی سایت می توانید روزانه هزاران بازدید کننده داشته باشید و درآمد کسب کنید. این اشتباهی است که بسیاری از مردم در طراحی سایت انجام می دهند و پس از مدتی که به درآمد نرسیدند سرخورده و نا امید می شوند و به اصطلاح عجله در کسب درآمد از سایت می کنند.

اگر به سایت های بزرگی در کشور سر بزنید مانند ورزش 3، بیتوته، تبیان، دی جی کالا و ... شاید همه ی آنها از نظر سئو تمام موارد را رعایت نکرده باشند اما در بهترین مکان های رتبه بندی گوگل هستند.

برند بودن سایت یکی از موارد موفقیت سایت است

اگر شما بخواهید دو نمونه گوشی را با هم مقایسه کنید چه کاری انجام می دهید؟ آیا شما در گوگل به دنبال سایت هایی هستید که مقایسه گوشی ها را انجام می دهند یا برعکس به سراغ سایتی می روید که این کار را به صورت کاملاً تخصصی انجام می دهد؟

در این موارد بیشتر مردم برای مقایسه دو تا گوشی به سراغ سایت دی جی کالا می روند. چون این سایت یک برند است و نام آن در ذهن مردم ماندگار است. اگر قصد خرید لپ تاپ، تلویزیون، ضبط و ... را دارید قبل از اینکه به بازار بروید در ابتدا وارد این سایت می شوید و اطلاعات کافی را کسب می کنید و سپس قصد خرید به صورت حضوری می کنید.

برندینگ و برند سازی یک سایت و یا در کل برندینگ یک کسب و کار، به هیچ عنوان ساده نیست. در این موارد بایستی تبلیغات گسترده ای انجام داد. آن هم با روش های تبلیغاتی که در کل دنیا انجام می شود. اعم از رادیو، تبلیغات تلویزیون، تبلیغ در شبکه های اجتماعی، تبلیغات بیلبوردی، مجله و .... و این برند شدن در دید مردم کار هر سایت و کسب و کاری نیست. به زمان و اعتمادی که مردم به شما می کنند بستگی دارد تا از نظر گوگل سایت و کسب و کار شما محبوب شود.

این نکته حائز اهمیت است که هر چه در گوگل نام سایت و برند، جستجوی بیشتری داشته باشد مطمئن باشید این سایت از نظر گوگل روز به روز محبوب و محبوب تر خواهد بود و همین امر باعث می شود که سئو و بهینه سازی سایت نیز بالاتر رود و آن موقع است که شما به یک برند محبوب تبدیل خواهید شد.

مطالعه بیشتر این مطلب رو در لینک زیر از دست ندهید

[ جهت مشاهده لينك عضو شويد ! ]


http://forum.farsweb.ir/showthread.php?tid=4505