دانلود نرم افزار Microsoft Expression Web 2007 - انجمن‌های فارس وب

دانلود نرم افزار Microsoft Expression Web 2007 - Rainy - دوشنبه 21 مرداد 1387 8:57 بعدازظهر

بسمک اللهم

سلام
به عنوان نخستین پست در تالار فارس وب , نرم افزاری رو معرفی می کنم که برای طراحی وب و توسط مایکروسافت معرفی شده.
شاید با شنیدن نام مایکروسافت در عرصه وب , نرم افزار Microsoft FrontPage در خاطرتون مجسم بشه.اما به هر حال مایکروسافت تصمیم گرفت که این برنامه رو از بسته ء اداری (office) جدا کنه و عدم ارایه اون به همراه افیس 2007 موید این مطلب بود.
Microsoft Expression Web 2007
یک نرم افزار حرفه ای برای طراحی سایتهای مدرن و استاندارد و با پشتیبانی از تمامی امکانات مورد نیاز برای یک طراحی سازگار با تمام زبانهای XML, ASP.NET و XHTML .
از ویژگی های خوب این نرم افزار:
طراحی های CSS زیبا
ارائه ی صفحات XML و ...
پشتیبانی خوب از فن آوری قدرتمند سرور ASP.Net
مدیریت هرچه بهتر محیط نرم افزار
ساخت صفحات کاملا استاندارد و بهینه شده برای نمایش در صفحات مرورگرهای های مختلف وب
و ...
هر چند برنامه بسیار حجیم هست,اما لینک مستقیم اونرو برای دوستانی که مایل به دریافتش هستند قرار میدم.

[ جهت مشاهده لينك عضو شويد ! ]

پاسخ Microsoft Expression Web 2007 - Bonyanalam - دوشنبه 21 مرداد 1387 9:58 بعدازظهر

بسيار عالي !

امروز رو كه مصادف با اولين پست شما بوده رو در تاريخ فارس وب ثبت خواهم كرد ! براي شروع اين بهترين پست ممكنه بود.

با سپاس.

پاسخ: دانلود نرم افزار Microsoft Expression Web 2007 - Jtiran - دوشنبه 21 مرداد 1387 11:50 بعدازظهر

سلام Rainy عزیز
فکر می کنم شما اولین کسی باشی که به عنوان مدیر در فارس وب شروع به نوشتن مطلب می کنی !
به هر حال تبریک می گم و نرم افزار خوبی رو معرفی کردی . فکر می کنم برای یه آموزش درست و حسابی واقعا جای کار داشته باشه .
موفق باشی

پاسخ دانلود نرم افزار Microsoft Expression Web 2007 - mina60 - دوشنبه 22 مهر 1387 12:54 قبل‏ازظهر

حتما برنامه جالبی هست ولی با توجه به حجمش متاسفانه امکان داونلودش برای من نیست
منتظر فایل های کم حجمتان هستیم
بابت اولین حضور هم تبریک.

پاسخ دانلود نرم افزار Microsoft Expression Web 2007 - reza1400 - سه شنبه 3 شهريور 1388 10:14 بعدازظهر

ببخشید رمز فعالسازیش رو چی جوری می تونم پیدا کنم؟

پاسخ دانلود نرم افزار Microsoft Expression Web 2007 - Meliss@ - دوشنبه 25 مهر 1390 3:06 بعدازظهر

salam chera danlod nemisheeeee pls komak konid

پاسخ: دانلود نرم افزار Microsoft Expression Web 2007 - skipper76 - جمعه 12 آبان 1391 3:59 بعدازظهر

Rainy نوشته است:
بسمک اللهم

سلام
به عنوان نخستین پست در تالار فارس وب , نرم افزاری رو معرفی می کنم که برای طراحی وب و توسط مایکروسافت معرفی شده.
شاید با شنیدن نام مایکروسافت در عرصه وب , نرم افزار Microsoft FrontPage در خاطرتون مجسم بشه.اما به هر حال مایکروسافت تصمیم گرفت که این برنامه رو از بسته ء اداری (office) جدا کنه و عدم ارایه اون به همراه افیس 2007 موید این مطلب بود.
Microsoft Expression Web 2007
یک نرم افزار حرفه ای برای طراحی سایتهای مدرن و استاندارد و با پشتیبانی از تمامی امکانات مورد نیاز برای یک طراحی سازگار با تمام زبانهای XML, ASP.NET و XHTML .
از ویژگی های خوب این نرم افزار:
طراحی های CSS زیبا
ارائه ی صفحات XML و ...
پشتیبانی خوب از فن آوری قدرتمند سرور ASP.Net
مدیریت هرچه بهتر محیط نرم افزار
ساخت صفحات کاملا استاندارد و بهینه شده برای نمایش در صفحات مرورگرهای های مختلف وب
و ...
هر چند برنامه بسیار حجیم هست,اما لینک مستقیم اونرو برای دوستانی که مایل به دریافتش هستند قرار میدم.

[ جهت مشاهده لينك عضو شويد ! ]

سلام
ببخشید این لینک کار نمیکنه ,میشه لینک دیگه ای رو بزارید. ممنون

پاسخ دانلود نرم افزار Microsoft Expression Web 2007 - Mehrshad - جمعه 12 آبان 1391 4:22 بعدازظهر

ملیسا خانم راست میگه چرا دانلود نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ: دانلود نرم افزار Microsoft Expression Web 2007 - warcraft3 - دوشنبه 12 فروردين 1392 6:27 قبل‏ازظهر

سلام:

اگه میشه کد های برنامه نویسی به زبان ها مختلف وتابع دستور do whileوchooseو...راهم بزارید

پاسخ: دانلود نرم افزار Microsoft Expression Web 2007 - saamaan - يكشنبه 24 مرداد 1395 2:44 بعدازظهر

بنده نرم افزار dreamweaver رو به شما پیشنهاد میکنم . همینطور ویژوال استدیو. این دو از بهترین ها در این حوزه هستند.

http://forum.farsweb.ir/showthread.php?tid=794