[-]
مهمان محترم به این انجمن خوش آمدید!
ورود به انجمنثبت نام در انجمن
زمان کنونی: يكشنبه 6 خرداد 1397, 11:51 قبل‏ازظهر
نام کاربری:
کلمه عبور:

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
حالت موضوع بندی | حالت خطی
« ازکجا شروع کنم
نویسنده متن پیام
mostafamm
عضو تازه وارد
*
کاربر فارس وب

گروه کاربری: کاربر فارس وب
ثبت نام: جمعه 25 اسفند 1391
وضعیت: Offline

تعداد تشکرها از کاربران دیگر: 0

من نمیخام کار حرفه ای انجام بدم چون کار اصلیم شبکه است . میخام همانطور که مقداری از کدهای html خوندم وکدهای مقدماتی را یاد گرفتم حالا بتونم ادامه بدم تا جایی که یه سایت برای خودم طراحی کنم .یکی از دوستان میگفت بعد از html برم سراغ css و بعد جوملا یا دریم ویور
خلاصه خیلیها رو دیدم که به طور حرفه ای نرم افزارهایی که گفتید رو یاد ندارن ولی از عهده احتیاجات اولیه خودشون برمیان

ممنون میشم اگه برام روشن کنید که میتونم به همچین مقصودی برسم وچطوری ؟ ما یه جایی هستیم که برای همچین راهنماییهایی کسی رو نداریم .
خواهشن راهنماییم کنید.
متشکرم

آخرین ویرایش ارسال در: جمعه 31 خرداد 1392 10:41 بعدازظهر توسط mostafamm.

جمعه 31 خرداد 1392 9:58 بعدازظهر یافتن تمام ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
نویسنده متن پیام
nasernaser20
عضو تازه وارد
*
کاربر فارس وب

ثبت نام: چهارشنبه 29 خرداد 1392

با سلام،
شما میتونید به هدفتون برسید.حالا باید چیکار کنید اول اینکه باید معلوم کنید چه وب سایتی میخوای.
استاتیک یا تعاملی.
با html & css میتونید سایت استاتیک طراحی کنید.
ولی وب سایت تعاملی علاوه بر اینها باید یه زبان برنامه نویسی برای وب یاد بگیری مانند..php که خیلی خوبه و بتونید با پایگاه داده نیز کار کنی.

شنبه 1 تير 1392 5:42 بعدازظهر یافتن تمام ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
نویسنده متن پیام
nasernaser20
عضو تازه وارد
*
کاربر فارس وب

ثبت نام: چهارشنبه 29 خرداد 1392

شما میتونید از مدیریت محتوای ورد پرس یا جوملا نیز استفاده کنید.کار باهاشون آسونه.فقط کافیه که راه اندازیشون کنی که اونم با کمی تمرین یاد میگیری.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در موردشون میتونی به وب سایتشون مراجعه کنی.

شنبه 1 تير 1392 6:00 بعدازظهر یافتن تمام ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
نویسنده متن پیام
academyIT
عضو نيمه فعال
*
کاربر فارس وب

ثبت نام: چهارشنبه 22 مهر 1394

mostafamm نوشته است:
من نمیخام کار حرفه ای انجام بدم چون کار اصلیم شبکه است . میخام همانطور که مقداری از کدهای html خوندم وکدهای مقدماتی را یاد گرفتم حالا بتونم ادامه بدم تا جایی که یه سایت برای خودم طراحی کنم .یکی از دوستان میگفت بعد از html برم سراغ css و بعد جوملا یا دریم ویور
خلاصه خیلیها رو دیدم که به طور حرفه ای نرم افزارهایی که گفتید رو یاد ندارن ولی از عهده احتیاجات اولیه خودشون برمیان

ممنون میشم اگه برام روشن کنید که میتونم به همچین مقصودی برسم وچطوری ؟ ما یه جایی هستیم که برای همچین راهنماییهایی کسی رو نداریم .
خواهشن راهنماییم کنید.
متشکرم

سلام دوست عزیز

شما میتونید در کمتر از 7 روز متخصص HTML شوید

دوره آموزشی ویدویی که در وب سایت آکادمی آی تی قرار گرفته است و توسط یکی از بهترین استادهای مجتمع فنی تهران تهیه شده میتونه به شما در این امر کمک کنه.
برای مشاهده[ جهت مشاهده لينك عضو شويد ! ] بروید

پنجشنبه 20 خرداد 1395 9:05 بعدازظهر مشاهده وب سایت این کاربر یافتن تمام ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
نویسنده متن پیام
am_salmani
عضو تازه وارد
*
کاربر فارس وب

ثبت نام: جمعه 7 اسفند 1394

سلام دوست عزیز برای یادگیری html و css و جاوا اسکریپت هیچ نیازی به کلاس های بیرون ندارید و فقط کافیه خودتون مطالعه بفرمایید

________________________________________ __________________________
[ جهت مشاهده لينك عضو شويد ! ] سبد خرید با سئوی فوق العاده

يكشنبه 6 تير 1395 1:47 بعدازظهر یافتن تمام ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
« قدیمی های بعدی | جدید های بعدی »
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

کاربران در حال بازدید از این مبحث
 1 مهمان

نمایش نسخه قابل چاپ
ارسال مطلب به یک دوست
اشتراک در این موضوع | افزودن موضوع به لیست موضوعات مورد علاقه

پرش به انجمن: