[-]
مهمان محترم به این انجمن خوش آمدید!
ورود به انجمنثبت نام در انجمن
زمان کنونی: چهارشنبه 4 مهر 1397, 7:47 قبل‏ازظهر
نام کاربری:
کلمه عبور:

ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
حالت موضوع بندی | حالت خطی
2 رای - 5 میانگین   « آموزش نرم افزار Flash (فلش) از آغاز تا پايان (بخش اول)
نویسنده متن پیام
ZigOoL
مدیر انجمن فلش
مدیران انجمن

گروه کاربری: مدیران انجمن
ثبت نام: چهارشنبه 30 خرداد 1386
وضعیت: Offline

تعداد تشکرها از کاربران دیگر: 10

سلام !
از امروز تصمیم گرفتم تا آموزش فلش رو از اول خدمتتون اراثه بدم . شاید یکم روش آموزشی من با بقیه ی روشها فرق کنه ، اصلاً شاید یکم ابتدایی به نظر بیاد . ولی من سعی میکنم همه ی چیزایی رو که برای ساختن یک فلش انیمیشن خوب و جذاب لازمه ، بهتون بگم .  
یه چیز دیگه و اونم اینکه برای ساختن یک کار خوب و موفق چند تا چیز خیلی خیلی لازم و ضروریه : حوصله - وسواس در کار - علاقه و یکمی دانش انیمیشن ( اگه میخواین یک کار انیمیشنی طراحی کنید ) .
من فلش 8 رو برای آموزش انتخاب کردم . البته تا امروز و اونطور که به گوش رسیده ، فلش 10 هم اومده . ولی تا امروز  بدستم نرسیده ، فلش 9 هم ( اون طور که خودم دارم و دیدم ) کاملاً شبیه ورژن 8 هست ، با این تفاوت که به جای اینکه بنویسه : macromedia flash ، نوشته : Adobe Flash !
یک چیز دیگه هم یادتون باشه ، هیچ وقت تمرین رو فراموش نکنید ، چون بعضی از چیزها بدون تمرین از ذهن میپره .

وقتی برنامه رو کامل نصب میکنید و برای اولین بار باز میکنید ، یک سری پنجره های تو در تو دیده میشه:
_ نوار ابزار به صورت محو و غیر فعال در قسمت چپ صفحه ،
_ قسمت برنامه نویسی فلش ( action Script ) و properties یا تنظیمات در قسمت پایینی صفحه .
_ قسمت رنگ و کتابخانه ی فلش در قسمت راست صفحه
_ لوگوی قرمز رنگ بزرگ و پوشه ها و گزینه های مربوط به فعالیت های فلش در قسمت وسطی صفحه .
شما میتونید با کلیک روی علامتهای سبز مشخص شده تو تصویر ، فضای بیشتری برای کار باز کنید و با کلیک مجدد روی اونها ، پنجره ها رو به حالت اول در بیارید .
برای اینکه وارد صفحه ی اصلی برنامه بشین ، چند تا راه وجود داره :
1) کلیک روی گزینه ی  flash document که با نقطه ی آبی مشخص شده .
(که اگه دوست دارین موقعی که برنامه رو باز میکنید صفحه رو به این صورت نبینید ، قسمت پایین و سمت چپ یک گزینه هست به این عنوان : " dont  show again " یه تیک کنارش بزنین .)

2) از منوی file گزینه ی new و بعد flash document رو انتخاب کنید .
حالا شما به سلامتی وارد صفحه ی اصلی شدید !
بقیه ی درس بمونه واسه جلسه ی بعد .
گفتم که ، کم کم ... با حوصله !

[ جهت مشاهده لينك عضو شويد ! ]

دوشنبه 29 مرداد 1386 4:45 قبل‏ازظهر مشاهده وب سایت این کاربر یافتن تمام ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط: Silence - Bonyanalam - Jtiran - taherelyas - soroushbm - taha22 - Pesare.shab
نویسنده متن پیام
rezaabd
عضو تازه وارد
*
کاربر فارس وب

گروه کاربری: کاربر فارس وب
ثبت نام: جمعه 2 اسفند 1387

تعداد تشکرها از کاربران دیگر: 0

باتقدیر تشکر فراوان از همت عالی شما
خواهشمنداست آموزش های خود را درصورت امکان هر چه زودتر تکمیل بفرمایید.
هر مرادی را با توکل وهمت می توان تسخیر کرد -موفق باشید.

جمعه 2 اسفند 1387 4:53 قبل‏ازظهر یافتن تمام ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
نویسنده متن پیام
dina
عضو تازه وارد
*
کاربر فارس وب

ثبت نام: چهارشنبه 21 مرداد 1388

چشمک
خوب بود

آخرین ویرایش ارسال در: چهارشنبه 21 مرداد 1388 2:22 بعدازظهر توسط Bonyanalam.

چهارشنبه 21 مرداد 1388 3:35 قبل‏ازظهر یافتن تمام ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
نویسنده متن پیام
ehsan68
عضو تازه وارد
*
کاربر فارس وب

ثبت نام: دوشنبه 17 اسفند 1388

salam.vaghen ke azatoonmamnoonam .rastesh man kheili ajale darambaraye inke ham flash va ham tarahi veb ro kamel yad begiram.kheili moshtagham.mamnoonam.dar zemn behtarin va jadidtarin narm afzare too sakhte flash chie.adobe flash cs3 e?

دوشنبه 17 اسفند 1388 3:11 بعدازظهر یافتن تمام ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
« قدیمی های بعدی | جدید های بعدی »
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

کاربران در حال بازدید از این مبحث
 1 مهمان

موضوعات مرتبط...
موضوع: نویسنده پاسخ ها: دفعات بازدید: اخرین اسال
  آموزش نرم افزار Flash (فلش) از آغاز تا پايان (بخش نهم) ZigOoL 5 8,423 پنجشنبه 7 فروردين 1393 1:13 بعدازظهر
اخرین اسال: alimoosavi
  آموزش نرم افزار Flash (فلش) از آغاز تا پايان (بخش هشتم) ZigOoL 0 4,404 پنجشنبه 10 مرداد 1387 3:56 بعدازظهر
اخرین اسال: ZigOoL
  آموزش نرم افزار Flash (فلش) از آغاز تا پايان (بخش چهارم) ZigOoL 1 5,316 يكشنبه 16 تير 1387 6:49 قبل‏ازظهر
اخرین اسال: mohsen_online
  آموزش نرم افزار Flash (فلش) از آغاز تا پايان (بخش هفتم) ZigOoL 2 6,009 يكشنبه 22 ارديبهشت 1387 8:32 بعدازظهر
اخرین اسال: Melika
  آموزش نرم افزار Flash (فلش) از آغاز تا پايان (بخش ششم) ZigOoL 0 4,553 يكشنبه 6 آبان 1386 5:36 قبل‏ازظهر
  آموزش نرم افزار Flash (فلش) از آغاز تا پايان (بخش پنجم) ZigOoL 0 4,890 يكشنبه 15 مهر 1386 5:18 قبل‏ازظهر
  آموزش نرم افزار Flash (فلش) از آغاز تا پايان (بخش سوم) ZigOoL 0 4,721 چهارشنبه 7 شهريور 1386 1:34 قبل‏ازظهر
  آموزش نرم افزار Flash (فلش) از آغاز تا پايان (بخش دوم) ZigOoL 0 6,136 جمعه 2 شهريور 1386 4:50 قبل‏ازظهر

نمایش نسخه قابل چاپ
ارسال مطلب به یک دوست
اشتراک در این موضوع | افزودن موضوع به لیست موضوعات مورد علاقه

پرش به انجمن: