[-]
مهمان محترم به این انجمن خوش آمدید!
ورود به انجمنثبت نام در انجمن
زمان کنونی: چهارشنبه 5 تير 1398, 6:57 بعدازظهر
نام کاربری:
کلمه عبور:


ارسال پاسخ  ارسال موضوع 
حالت موضوع بندی | حالت خطی
« ایران تبلیغ پیشرو در برندسازی و سئو و بهینه سازی سایت
نویسنده متن پیام
7bayan
عضو تازه وارد
*
کاربر فارس وب

ارسال ها: 1
گروه کاربری: کاربر فارس وب
ثبت نام: يكشنبه 19 شهريور 1396
وضعیت: Offline

تعداد تشکرها از کاربران دیگر: 0
تشکر شده: 0 بار در 0 پست

<a href="http://irantableegh.org">ایران تبلیغ</a> پیشرو در <a href="http://irantableegh.org">برندسازی </a> و <a href="http://irantableegh.org">سئو و بهینه سازی سایت</a>
اولین گام برای راه اندازی کسب وکار، تجارت یا هر فعالیتی که نهایتا به سوددهی منتهی شود تعیین نام تجاری یا <a href="http://irantableegh.org">برندسازی </a> است. بعد از انتخاب برند نوبت به شناساندن آن برند به خریداران و مصرف کنندگان می‌رسد. حتی به نظر می‌رسد این مرحله حساس تر از عرضه برند باشد و تب و تابی که در بازار شاهد آن هستیم ناشی از رقابتی است که مدیران مختلف برای شناساندن برند (<a href="http://irantableegh.org">برندسازی </a>)و مطرح شدن در میان مشتریان پیش گرفته اند.
تمام اموری که به عنوان یک فعال در زمینه تغییر ذهنیت و افزایش شناخت مردم نسبت به برند خود انجام می دهید زیرمجموعه مهمی از بازاریابی یعنی برندینگ یا <a href="http://irantableegh.org">برندسازی </a> قرار می‌گیرد. فرآیندی پیچیده در بازاریابی یک محصول که نهایتا منجر به تثبیت جایگاه واقعی برند در میان رقبا خواهد شد.
اگرچه هنوز بسیاری از افراد <a href="http://irantableegh.org">برندسازی </a> را خلاصه ای از طراحی بنر، لوگو و اموری مشابه می‌دانند و با این حال ادعای مشاور برندینگ بودن دارند اما متخصصان حقیقی و با تجربه ای در حوزه <a href="http://irantableegh.org">برندسازی </a> وجود دارند که برای کسب برتری و گستردگی شما در میان سایر برندها بدون وقفه در تلاش هستند.
ایران تبلیغ به واسطه برقراری ارتباط پیچیده و هوشمندانه میان محصول یا خدمات شما و مشتریان برجسته ترین خدمات برندینگ را در این حوزه عرضه می‌کند.

همانطور که در مقالات گذشته در زمینه برندینگ توضیحاتی ارائه داده شد، <a href="http://irantableegh.org">برندسازی </a> به دانشی گفته می شود که از طریق آن، می توانیم برای برند خود هویت و اعتبار کسب کنیم و در انتها، افزایش فروش برای آن برند را به همراه داشته باشیم. اما نکته حائز اهمیتی که در این زمینه وجود دارد نام بردن برندینگ به عنوان یکی از روش های بسیار بسیار مهم در زمینه <a href="http://irantableegh.org">سئو و بهینه سازی سایت</a> می باشد.

در صورتی که بتوانید با استفاده از برندینگ برای نام تجاری خود اعتبار کسب کنید و نظر مثبت بازدیدکنندگان را به سوی برند خود جلب نمایید، اتفاقی که در انتها برای برند شما رخ خواهد داد، تبدیل شدن نام تجاری شما به عنوان مرجعی مطمئن برای بازدیدکنندگان و در نهایت برای همه مردم خواهد بود.
<a href="http://irantableegh.org">ایران تبلیغ</a> پیشرو در <a href="http://irantableegh.org">برندسازی </a> و <a href="http://irantableegh.org">سئو و بهینه سازی سایت</a>
<a href="http://irantableegh.org">سئو و بهینه سازی سایت</a> از ۲ جز اصلی تشکیل می گردد.

Onpage Seo
Offpage Seo

در آن مقاله در رابطه با موضوع Offpage Seo، به این نکته اشاره شد که اصلی ترین قسمت <a href="http://irantableegh.org">سئو و بهینه سازی سایت</a>، لینک سازی معتبر و طبیعی می باشد. یعنی بتوانیم برای سایت برند مورد نظر خود با استفاده از لینکی که از سایت های معتبر به سایت ما داده می شود اعتبار کسب نماییم.

حال به این نکته توجه داشته باشید که اگر بتوانید با استفاده از روش های برندینگ، سایت خود را به عنوان یک مرجع مطمئن به بازدیدکنندگان معرفی نمایید و از یک سو باعث جذب بازدیدکنندگان شوید و از سوی دیگر، از سایت معتبر به سمت سایت برند مورد نظر خود لینک دریافت نمایید، یعنی قدم اصلی <a href="http://irantableegh.org">سئو و بهینه سازی سایت</a> – Offpage Seo (کسب اعتبار) را پشت سر گذاشته اید و با اینکار روند لینک سازی طبیعی برای سایت مورد نظر خود را بصورت اصولی رعایت کرده اید.

نکته دیگری که می بایست در این مقاله به آن اشاره داشت، درک گوگل از سایت های معتبر و پربازدید می باشد. همیشه به یاد داشته باشید که این موتور جستجو، به هنگام ارائه لیست نتایج، محبوبیت یک سایت را به عنوان یک فاکتور اساسی برای سایت های معتبر در نظر می گیرد که این اتفاق تاثیر بسزایی در افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو خواهد داشت.

يكشنبه 19 شهريور 1396 1:00 بعدازظهر یافتن تمام ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
« قدیمی های بعدی | جدید های بعدی »
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

کاربران در حال بازدید از این مبحث
 1 مهمان

نمایش نسخه قابل چاپ
ارسال مطلب به یک دوست
اشتراک در این موضوع | افزودن موضوع به لیست موضوعات مورد علاقه

پرش به انجمن: